Услуги экспертов

продажа заградительных огней

Заградительные огни от производителя купить заградительный огонь

 

 

Про виробництво сертифікованих та якісних загороджувальних вогнів.

Русский


Шановні панове! Дорогі клієнти!

 

Дякуємо Вам за те, що зайшли на наш інтернет-сайт і звернули увагу на продукцію, що випускається нашим підприємством!

 

Спеціалізація нашого підприємства, це проектування, виробництво та впровадження якісних авіаційних загороджувальних вогнів «ЗОМ» низької, середньої та високої інтенсивності всіх типів. Ми займаємо лідируючу позицію на ринку України та СНД у галузі розробки та серійного виробництва авіаційних загороджувальних вогнів «ЗОМ» низької інтенсивності, тип «A».

 

Загороджувальні вогні "ЗОМ", це світлосигнальні прилади червоного світла світіння. Основною вимогою, що висувається до даного типу авіаційного світлосигнального обладнання, є дотримання мінімальних показників сили світла в заданому напрямку в різних умовах довкілля. Відповідно до міжнародних авіаційних вимог ICAO, сила світла загороджувальних вогнів низької інтенсивності, тип «A» повинна становити понад 10 Кд. А сила світла загороджувальних вогнів низької інтенсивності, тип B, повинна становити більше 32 Кд. Для загороджувальних вогнів середньої та високої інтенсивності є свої нормативи, про що Ви можете отримати кваліфіковану консультацію у менеджерів нашого підприємства.

 

«ЗАГОРОДЖУВАЛЬНІ ВОГНІ УКРАЇНИ», проект з повним циклом виробництва авіаційних загороджувальних вогнів «ЗОМ». Ми самостійно закуповуємо та поставляємо сировину та мікроелектронні компоненти для виробництва, забезпечуємо складання, тестування та упаковку.

 

На підприємстві впроваджено систему якості, що забезпечує тотальний контроль кожної партії продукції, що випускається. Випробування відбуваються в акредитованій лабораторії випробувального центру та за міжнародними стандартами ISO 9001. Наслідком жорсткого контролю є відповідальність перед клієнтом, що підтверджується наданням безпрецедентних гарантійних термінів.

 

Щорічне розширення асортименту, пропозиція клієнтам нових ефективних рішень, постійний аналіз своєї праці, прагнення до покращення та модернізації, саме така бізнес-філософія дозволяє займати нашому підприємству лідируючі позиції у виробництві загороджувальних вогнів, а також блоків управління світловою сутінковою індикацією висотних об'єктів.

 

Нам вдалося зібрати згуртовану команду професіоналів, авторитетність та рівень компетенції яких незаперечний.

 

Проектування, випуск та тестування загороджувальних вогнів «ЗОМ» здійснюється відповідно до міжнародних стандартів якості та досвіду провідних підприємств-конкурентів по всьому світу.

 

Як постачальники сировини та комплектуючих для нашого підприємства, ми співпрацюємо тільки з перевіреними міжнародними компаніями. Вся сировина, матеріали та мікроелектронні компоненти, що використовуються нами, мають міжнародні сертифікати якості виробників. У результаті ми створюємо та пропонуємо сучасні якісні рішення, експлуатація яких триватиме довгі роки.

 

Серед наших партнерів: DOW, LG Chem, BAYER, SAMSUNG, CREE, LEOCH, ABB, PHILIPS.

 

Безпосередня робота з виробником сировини та комплектуючих впливає на собівартість виробленої продукції, що, у свою чергу, відбивається на помірній ціні на загороджувальні вогні «ЗОМ» від «ЗАГОРОДЖУВАЛЬНІ ВОГНІ УКРАЇНИ».

 

Зважаючи на сучасні технологічні вимоги, конкуренцію та орієнтацію на зростання бізнесу, у 2010 році було переоснащено виробничі ділянки, внаслідок чого з'явилася можливість виробництва загороджувальних вогнів, які не поступаються кращим світовим аналогам.

 

Виробничий процес для підприємства повністю автоматизований. Людський чинник зведений до розумного мінімуму. Конструкція загороджувальних вогнів від «ЗАГОРОДЖУВАЛЬНІ ВОГНІ УКРАЇНИ» настільки досконала, що роль співробітників виробничої ділянки зводиться до простих дій, огляду з метою виявлення шлюбу та упаковки готової продукції.

 

Світлоарматури загороджувальних вогнів «ЗОМ» від «ЗАГОРОДЖУВАЛЬНІ ВОГНІ УКРАЇНИ» є запатентованим монолітним корпусом, позбавленим слабких місць, що дає можливість експлуатувати прилад без витрат на технічне обслуговування та переоснащення об'єктів протягом багатьох років. Гарантія на корпус становить десять років.

 

У виробництві лінз загороджувальних вогнів «ЗОМ» ми використовуємо оптичний ударостійкий полікарбонат DOW (Швейцарія), що має високу світлопропускну здатність і відмінні експлуатаційні властивості. Цей матеріал є надзвичайно міцним, стійким до агресивних впливів навколишнього середовища.

 

Корпус світлоарматури виготовляється з удароміцного полікарбонату сірого кольору, що забезпечує високу міцність та довговічність загороджувального вогню. Звертаємо увагу клієнтів, що застосування у виробництві сучасних полімерів дозволяє істотно знизити вагу авіаційних загороджувальних вогнів та забезпечити зручність при підйомі на об'єкті (монтажі).

 

Загороджувальні вогні «ЗОМ», стійкі до впливу інею, дощу, соляного туману, динамічної дії пилу, вібраційних навантажень, сонячної радіації, різкої зміни температури (теплового удару).


Загороджувальні вогні «ЗОМ» відповідають міжнародним стандартам щодо стійкості до радіочастотного електромагнітного поля, а також, щодо електромагнітної сумісності та індустріальних радіоперешкод від електричного світлового обладнання.

 

Пропоновані «ЗАГОРОДЖУВАЛЬНІ ВОГНІ УКРАЇНИ», блоки управління системою сутінковою світловою індикацією висотних об'єктів, з можливістю моніторингу роботи загороджувальних вогнів, є однією з кращих пропозицій у цьому сегменті, що повністю відповідає кращим світовим аналогам. Виконані в якісних, міцних корпусах з різним ступенем захисту, блоки управління нашого виробництва призначені як для роботи всередині приміщень, так і для зовнішньої експлуатації. Усі компоненти системи розраховані на експлуатацію в складних кліматичних умовах, за низької якості електроенергії та оснащені акумуляторною буферизацією електроживлення загороджувальних вогнів, що забезпечують їхню працездатність протягом 12 годин.

 

Все пропоноване нами обладнання, орієнтоване задоволення попиту найвибагливіших клієнтів.

 

Постійна наявність авіаційних загороджувальних вогнів «ЗОМ» різних модифікацій на складі та можливість їх постачання в стислий термін, позиціонує нашу компанію, як лідера при виборі постачальника.

 

Ми раді гарантувати уважне ставлення до завдань клієнта та кваліфіковане їх виконання.


 
  Рейтинг@Mail.ru G Analytics
разработка сайта веб студия